ورود ارتودنتیست عضویت ارتودنتیست در پرتال صفحه نخست پرتال  
دکتر قریشی :: متخصص ارتودنسی
  جستجو در سایت   پیوند ها   اخبار  تعیین وقت اینترنتی   برنامه هفتگی   صفحه اصلی
ایرنا :: چرا باید برای درمان ارتودنسی به متخصص ارتودنسی مراجعه کنیم؟
ارتودنسی :: زیبایی یا درمان
روزنامه همشهری :: ارتودنسی صافکاری نقاشی دندانهای نیست
دامنه کارآیی ارتودنسی نامریی
تابناک :: سیستم های جدید در ارتودنسی از نگاهی واقع گرایانه
سلامت نیوز:: آیا ارتودنسی زبانی جایگزین ارتودنسی به روش معمول می شود؟
 ارتودنسی : زیبایی یا درمان
 روزنامه همشهری :: ارتودنسی صافکاری نقاشی دندانهای نیست.
 سلامت نیوز :: سیستم های جدید در ارتودنسی از نگاهی واقع گرایانه
 ایسنا :: والدین سلامت دندانهای شیری را جدی بگیرند
 ایرنا :: چرا باید برای درمان ارتودنسی به متخصص ارتودنسی مراجعه کنیم؟
 سلامت نیوز:: آیا ارتودنسی زبانی جایگزین ارتودنسی به روش معمول می شود؟

دکتر سعید قریشــی متخصص ارتودنسی

وبسایت رسمی دکتر سعید قریشی متخصص ارتودنسی در تهران و قم

دکتر سعید قریشی متولد 1354 در شهر تهران است.در سال1372تحصيلات دندانپزشكي عمومی را در دانشگاه شهيد بهشتي آغاز و در سال 1377 با معدل ممتاز و کسب رتبه سوم از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شده اند
در سال 1379 برای تحصیل در رشته ارتودنسي در دانشگاه دندانپزشكي مشهد پذيرفته شده و در سال 1382 از دانشگاه فارغ اتحصيل شدند و در همان سال در امتحانات بورد كشوري موفق به اخذ رتبه اول بورد تخصص ارتودنسی كشور در سال 1382 شدند و لوح تقدير از وزير بهداشت دريافت نمودند. از سال 1382 تا سال 1393 علاوه بر انجام فعاليتهاي علمي آموزشي و آشنايي با جديدترين متدهاي ارتودنسي در داخل و خارج كشور به صورت خصوصي  در درمان بيماران فعاليت نمودند.در سال 1393 در آزمون ورودیDSATP  در كشور كانادا موفق به كسب نمرات ممتاز شده و در دانشگاه آلبرتا (Universitg of Alberta)در بخش ارتودنسي در سال 2014 مشغول به تحصيل در رشته ارتودنسي و آشنايي به آخرين تكنيك ها و متدهاي روز و درمان بيماران بوده اند .بعد از اتمام دوره در امتحانات بورد سراسري كانادا شركت نموده و بعد از گذراندن هر دو امتحان كتبي وشفاهي موفق به كسب ديپلم فلوشيپ و بورد تخصصي ارتودنسي كانادا(FRCD(C{fellow of the Royal college of dentists of canada     شدند.

جهت تعیین وقت اینترنتی کلیک کنید

 به مطب ما خوش آمدید!

هدف ما کمک به شما در به دست آوردن لبخندی است که با تامین لبخندی زیباتر اعتماد به نفس شما را ارتقا دهد. امروزه در دنیا ارتودنسی نه تنها از حیث زیبایی بلکه به لحاظ درمانی نیز مورد توجه قرار گرفته است. روابط قابل قبول دندانی-فکی به منظور عملکردهای صحیح دهانی نظیر غذا خوردن و صحبت کردن نیز حایز اهمیت است.

معیارهای زیبایی متاثر از فاکتورهای فرهنگی می باشند تا آنجا که در گذار زمان دستخوش تغییرات می شوند. در چند دهه اخیر اقبال بیشتری نسبت به لب های برجسته تر به وجود آمده است. از سوی دیگر باید بدانیم که با افزایش سن لب ها نازکتر می شوند. بنابر این امروزه تمایل بیشتری به کاهش کشیدن دندانها و جلوگیری از عقب رفتن لبها در درمانهای ارتودنسی ایجاد شده است. اگرچه عامل اصلی تعیین کننده کیفیت نتیجه درمان، مهارت علمی و تجربه عملی درمانگر می باشد، پیشرفت تکنولوژی و ظهور سیستم های جدید نقش موثری در راستای تسهیل درمانهای ارتودنسی داشته است. ما مفتخر هستیم به اینکه از اولین ارتودنتیست های بهره مند از این سیستم ها در درمانهای بیمارانمان از بدو ورود به ایران بوده ایم و همواره توجه به آخرین پیشرفتهای روز دنیا در عرصه های تشخیص و درمان را مایه خدمت رسانی و جلب رضایت بیشتر بیماران خود می دانیم.

  تماس با ما جستجو در سایت   پیوند ها   اخبار  تعیین وقت اینترنتی   درباره ما   صفحه اصلی