ورود ارتودنتیست عضویت ارتودنتیست در پرتال صفحه نخست پرتال  
دکتر مهریزی : متخصص ارتودنسی
  جستجو در سایت   پیوند ها   اخبار  تعیین وقت اینترنتی   برنامه هفتگی   صفحه اصلی
ایرنا :: چرا باید برای درمان ارتودنسی به متخصص ارتودنسی مراجعه کنیم؟
ارتودنسی :: زیبایی یا درمان
روزنامه همشهری :: ارتودنسی صافکاری نقاشی دندانهای نیست
دامنه کارآیی ارتودنسی نامریی
تابناک :: سیستم های جدید در ارتودنسی از نگاهی واقع گرایانه
سلامت نیوز:: آیا ارتودنسی زبانی جایگزین ارتودنسی به روش معمول می شود؟
 ارتودنسی : زیبایی یا درمان
 روزنامه همشهری :: ارتودنسی صافکاری نقاشی دندانهای نیست.
 سلامت نیوز :: سیستم های جدید در ارتودنسی از نگاهی واقع گرایانه
 ایسنا :: والدین سلامت دندانهای شیری را جدی بگیرند
 ایرنا :: چرا باید برای درمان ارتودنسی به متخصص ارتودنسی مراجعه کنیم؟
 سلامت نیوز:: آیا ارتودنسی زبانی جایگزین ارتودنسی به روش معمول می شود؟

دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی در تهران

  

متخصص ارتودنسی در تهران سعادت آباد | ارتودنسی دندان فک  | ارتودنسی کودکان | ارتودنسی بزرگسالان | ارتودنسی ثابت | ارتودنسی متحرک | ارتودنسی نامرئی |

ارتودنسی فک |

دکتر احسان ابوئی مهریزی متخصص ارتودنسی و ناهنجاریهای فک و صورت و دندان

  دارای بورد تخصصی ارتودنسی، از اعضای هیأت علمی دانشگاه، عضو انجمن ارتودنتیستهای ایران

  آدرس :  تهران - تقاطع سعادت آباد و بلوار دریا - نبش توحید چهارم - پلاک 4 - طبقه اول

  تلفن :   88376319  -  88376318

  وبسایت :         www.drmehrizi.ir

                    www.dr-mehrizi.ir

  دکتر احسان ابوئی مهریزی متولد تهران سال 1360 فارغ التحصیل از دبیرستان علامه حلی تهران ( استعدادهای درخشان ) ، با رتبه ممتازکنکور سراسری سال 1378 ، به  دوره دندانپزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی وارد شده است. از دانشجویان ممتاز دانشکده دندانپزشکی بوده و در ورودی بهمن 78 رتبه دوم در آزمون علوم پایه رتبه سوم را کسب کرده و در سال 1384 با معدل ممتاز بعنوان جراح - دندانپزشک  فارغ التحصیل شده است. دکتر مهریزی  با کسب رتبه عالی آزمون ورودی رزیدنتی سال 1387 در دوره تخصصی ارتودنسی دانشگاه شاهد پذیرفته و در سال 1390 بعنوان متخصص ارتودنسی فارغ التحصیل شده است.

  دکترمهریزی متخصص ارتودنسی در سال 1390 با امتیاز برتر آزمون بورد تخصصی ، مدرک دانشنامه تخصصی ارتودنسی  خود را کسب  کرده و از سال 1390 بعنوان عضو هیأت علمی دانشگاه و استاد یار تمام وقت به فعالیت علمی و آموزشی پرداخته است وبه تدریس دروس نظری و بالینی در بخش عمومی ارتودنسی و تدریس دروس نظری و بالینی در بخش تخصصی (رزیدنتی) ارتودنسی می پردازند. در رزومه علمی- پژوهشی ، صاحب مقالات علمی و پژوهشی متعدد به زبان فارسی و انگلیسی و سخنرانی های متعدد و متنوع میباشد.

   دکتر مهریزی متخصص ارتودنسی از لحاظ سابقه درمانی از سال 1388 مشغول درمان ارتودنسی بیماران بوده و دارای تجارب کلینیکی و درمان موفق صدها  نفربیمار می باشد. دکتر مهریزی با عشق و اشتیاق فراوان به دانش ارتودنسی سعی می نماید با استفاده از جدید ترین تکنولوژی و متد روز جهان بهترین درمان های ارتودنسی را انجام دهد.

  جهت اطلاعات بیشتر از وب سایت ما دیدن فرمایید :

  وب سایت :       www.drmehrizi.ir

                   www.dr-mehrizi.ir

 

 به مطب ما خوش آمدید!

هدف ما کمک به شما در به دست آوردن لبخندی است که با تامین لبخندی زیباتر اعتماد به نفس شما را ارتقا دهد. امروزه در دنیا ارتودنسی نه تنها از حیث زیبایی بلکه به لحاظ درمانی نیز مورد توجه قرار گرفته است. روابط قابل قبول دندانی-فکی به منظور عملکردهای صحیح دهانی نظیر غذا خوردن و صحبت کردن نیز حایز اهمیت است.

معیارهای زیبایی متاثر از فاکتورهای فرهنگی می باشند تا آنجا که در گذار زمان دستخوش تغییرات می شوند. در چند دهه اخیر اقبال بیشتری نسبت به لب های برجسته تر به وجود آمده است. از سوی دیگر باید بدانیم که با افزایش سن لب ها نازکتر می شوند. بنابر این امروزه تمایل بیشتری به کاهش کشیدن دندانها و جلوگیری از عقب رفتن لبها در درمانهای ارتودنسی ایجاد شده است. اگرچه عامل اصلی تعیین کننده کیفیت نتیجه درمان، مهارت علمی و تجربه عملی درمانگر می باشد، پیشرفت تکنولوژی و ظهور سیستم های جدید نقش موثری در راستای تسهیل درمانهای ارتودنسی داشته است. ما مفتخر هستیم به اینکه از اولین ارتودنتیست های بهره مند از این سیستم ها در درمانهای بیمارانمان از بدو ورود به ایران بوده ایم و همواره توجه به آخرین پیشرفتهای روز دنیا در عرصه های تشخیص و درمان را مایه خدمت رسانی و جلب رضایت بیشتر بیماران خود می دانیم.

  تماس با ما جستجو در سایت   پیوند ها   اخبار  تعیین وقت اینترنتی   درباره ما   صفحه اصلی