ورود ارتودنتیست عضویت ارتودنتیست در پرتال صفحه نخست پرتال  
به وب سایت دکتر امین شیروانی خوش آمدید
  جستجو در سایت   پیوند ها   اخبار  تعیین وقت اینترنتی   برنامه هفتگی   صفحه اصلی
ایرنا :: چرا باید برای درمان ارتودنسی به متخصص ارتودنسی مراجعه کنیم؟
ارتودنسی :: زیبایی یا درمان
روزنامه همشهری :: ارتودنسی صافکاری نقاشی دندانهای نیست
دامنه کارآیی ارتودنسی نامریی
تابناک :: سیستم های جدید در ارتودنسی از نگاهی واقع گرایانه
سلامت نیوز:: آیا ارتودنسی زبانی جایگزین ارتودنسی به روش معمول می شود؟
 ارتودنسی : زیبایی یا درمان
 روزنامه همشهری :: ارتودنسی صافکاری نقاشی دندانهای نیست.
 سلامت نیوز :: سیستم های جدید در ارتودنسی از نگاهی واقع گرایانه
 ایسنا :: والدین سلامت دندانهای شیری را جدی بگیرند
 ایرنا :: چرا باید برای درمان ارتودنسی به متخصص ارتودنسی مراجعه کنیم؟
 سلامت نیوز:: آیا ارتودنسی زبانی جایگزین ارتودنسی به روش معمول می شود؟

اینجانب دکتر امین شیروانی در سال 1376 در آزمون سراسری در رشته دندانپزشکی دانشکده دندانپزشکی اصفهان پذیرفته و مشغول به تحصیل شدم. در دوران تحصیل در فعالیت های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مشارکت فعال داشته و در بیش از 30 کارگاه روش تحقیق و سایر مهارت های پژوهشی به عنوان مدیر و مدرس کارگاه شرکت داشته ام . در دو سال آخر تحصیل دوره دندانپزشکی عمومی فعالیت خود را به عنوان مدیر داخلی و مشاور علمی مجله "پژوهش در علوم پزشکی" در این حوزه ادامه داده ام.  پس از فراغت از تحصیل دوران تعهدات خدمت خود را پس از گذراندن دوره آموزشی پزشکی قانونی در سازمان پزشکی کشور در تهران به عنوان دندانپزشک قانونی در سازمان پزشکی قانونی اصفهان مشغول شدم که همکاری من با این سازمان به عنوان کارشناس رسمی تا کنون ادامه یافته است. پس از پایان دوره تعهدات خدمتی خود در سال 1382 در رشته ارتودنسی دانکشده دندانپزشکی اصفهان پذیرفته شده و پس از پایان دوره 4 ساله تخصص و با اخذ بورد تخصصی در این رشته به عنوان استادیار دانشکده دندانپزشکی اصفهان مشغول خدمت شده ام. 

 به مطب ما خوش آمدید!

هدف ما کمک به شما در به دست آوردن لبخندی است که با تامین لبخندی زیباتر اعتماد به نفس شما را ارتقا دهد. امروزه در دنیا ارتودنسی نه تنها از حیث زیبایی بلکه به لحاظ درمانی نیز مورد توجه قرار گرفته است. روابط قابل قبول دندانی-فکی به منظور عملکردهای صحیح دهانی نظیر غذا خوردن و صحبت کردن نیز حایز اهمیت است.

معیارهای زیبایی متاثر از فاکتورهای فرهنگی می باشند تا آنجا که در گذار زمان دستخوش تغییرات می شوند. در چند دهه اخیر اقبال بیشتری نسبت به لب های برجسته تر به وجود آمده است. از سوی دیگر باید بدانیم که با افزایش سن لب ها نازکتر می شوند. بنابر این امروزه تمایل بیشتری به کاهش کشیدن دندانها و جلوگیری از عقب رفتن لبها در درمانهای ارتودنسی ایجاد شده است. اگرچه عامل اصلی تعیین کننده کیفیت نتیجه درمان، مهارت علمی و تجربه عملی درمانگر می باشد، پیشرفت تکنولوژی و ظهور سیستم های جدید نقش موثری در راستای تسهیل درمانهای ارتودنسی داشته است. ما مفتخر هستیم به اینکه از اولین ارتودنتیست های بهره مند از این سیستم ها در درمانهای بیمارانمان از بدو ورود به ایران بوده ایم و همواره توجه به آخرین پیشرفتهای روز دنیا در عرصه های تشخیص و درمان را مایه خدمت رسانی و جلب رضایت بیشتر بیماران خود می دانیم.

  تماس با ما جستجو در سایت   پیوند ها   اخبار  تعیین وقت اینترنتی   درباره ما   صفحه اصلی